58

Architektura miejska

ID: 7319

15 000 zł

22 000 - 28 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

21 x 30 cm

akwarela, gwasz/papier

opisany autorsko u dołu: "AWRSTOWSIMIASTOPOWIATROSYTASEŁO";
- okrągła pieczątka z napisem w otoku: "PAMIĄTKA Z KRYNICY NIKIFOR MALARZ"
- prostokątna pieczątka z napisem: "NIKIFOR ARTYSTA / KRYNICA – WIEŚ"
- napis: "7000 ZŁ"