Jerozolima
8 000 - 9 000 zł
28 listopada 2024 godz. 18:30
8 000 - 9 000 zł
39 x 34 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. u dołu: "a. Neuman"
Stan zachowania: drobne uszkodzenia tektury
Proweniencja
na odwrocie napisy:
- "Jerozolima"
- "19" (wpisane w okrąg)