42

Jerozolima

ID: 7249

6 000 zł

8 000 - 9 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

39 x 34 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. u dołu: "a. Neuman"

na odwrocie napisy:

- "Jerozolima"

- "19" (wpisane w okrąg)

Stan zachowania: drobne uszkodzenia tektury