Muza
50 000 - 70 000 zł
28 listopada 2024 godz. 18:30
50 000 - 70 000 zł
33 x 24 cm
olej/płótno naklejone na tekturę
Proweniencja
- napis p. d.: "Szkic brata mego / Jacka Malczewskiego / [Malcz]ewska" (piórem)
- pieczątka zakładu ramiarskiego
- numery inwentaryzacyjne?