10

Muza

ID: 7259

38 000 zł

50 000 - 70 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

33 x 24 cm

olej/płótno naklejone na tekturę

- napis p. d.: "Szkic brata mego / Jacka Malczewskiego / [Malcz]ewska" (piórem)

- pieczątka zakładu ramiarskiego

- numery inwentaryzacyjne?