54

Pejzaż z kapliczką

ID: 7211

3 000 zł

4 000 - 5 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

50 x 70 cm

technika mieszana, węgiel/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Wiktor Zin"