52

Przy jeziorze

ID: 7239

2 500 zł

3 000 - 3 500 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

24 x 29,5 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. p. d.: "Krcha"

- nalepka Związku Artystów Plastyków (częściowo uszkodzona)

- napisy: "Salon Niezależnych 8/4. 27 / Emil Krcha / "Przy jeziorze" / No 59." (odręczne)