Studium konia
6 000 - 8 000 zł
28 listopada 2024 godz. 18:30
6 000 - 8 000 zł
29,5 x 49,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Jerzy Potrzebowski"
Proweniencja