15

Szkice postaci - praca dwustronna, 1919

ID: 7251

6 000 zł

8 000 - 12 000 zł

28 listopada 2024 godz. 18:30

Proweniencja

15 x 12 cm

tusz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "J Malczewski / 1919"; na odwrocie sygn. p. d.: "J Malczewski"

Datowanie

1919

u dołu kompozycji nieczytelne napisy;

- sygn. p. d.: "J Malczewski"

- szkice

Do pracy dołączony odrębny, ujęty w oprawie, opis kompozycji nieznanego autorstwa (ołówkiem):
"Rysunki Jacka Malczewskiego 1919
- szkic portretu Marii Sozańskiej w kapeluszu
- wiejska kobieta w wianku
- szkic prawidłowy chłopca"