Martwa natura, 1932
6 000 - 8 000 zł
28 listopada 2024 godz. 18:30
6 000 - 8 000 zł
54 x 46 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Mieczysław Filipkiewicz / 1932"
Datowanie
1932
Proweniencja
na odwrocie opisany: "Mieczysław Filipkiewicz / 1932 / „Martwa natura” (flamastrem)