Zima - wiosna - praca dwustronna
3 000 - 4 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
3 000 - 4 000 zł
21,8 x 23,8 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: Samlicki
Proweniencja