Scena rodzajowa
6 000 - 8 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
6 000 - 8 000 zł
22 x 27 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. l. d.: L Kowalski.
na odwrocie rysunek szachownicy oraz oznaczenie: No - [?] 195
Proweniencja
Tematem jego obrazów były m. in. pejzaże, weduty miejskie, martwe natury. Artysta tworzył kompozycje realistyczne, podejmował także zagadnienia światła i koloru w dziele sztuki.