4 000 - 5 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
4 000 - 5 000 zł
28,5 x 38,5 cm w św. p-p.;
akwarela/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Rybkowski 879;
Datowanie
1879
na odwrocie: kartka z pieczątką: CROSCHEN SAMMLUNG i odręcznie I. Rozycki / No 78; pieczątka: SKŁAD SZYB, LUSTER I RAM / CH. SPINNER / …[?] ROK ZAŁ. 1878 / Lwów. ul. Sykstuska 18.
Proweniencja