Parkowa aleja
10 000 - 12 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
10 000 - 12 000 zł
23,7 x 33 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. ZUCKER."
na odwrocie nalepka z oznaczeniem: "127"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Kanada
Obraz posiada certyfikat autentyczności galerii Maison des Arts (Nowy Jork).