Wietrzny dzień
12 000 - 14 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
12 000 - 14 000 zł
85,5 x 62,7 cm
technika mieszana/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: :TAD:NOSKOWSKI:1913
Datowanie
1913
na odwrocie nalepki: (częściowo czytelna): No 22 Autor Tadeusz Nosk… / Tytuł „Wietrzny dzień” Rodzaj dzieła / Cena 200- Adres Data nadesł.; J. WADOWSKI / WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 121 / SKŁAD FARB / i PRZYBORÓW
Proweniencja