Portret kobiety
30 000 - 40 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
30 000 - 40 000 zł
62,5 x 47,5
olej/płótno
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym l. d.: ww
Proweniencja
kolekcja prywatna, Katowice