Pejzaż nadmorski z kapliczką
3 000 - 4 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
3 000 - 4 000 zł
25 x 35 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: R Bratkowski 1935 [?]
Stan zachowania: spękania malatury
Proweniencja