37

Spotkanie

ID: 3638

8 000 - 11 000 zł

20 maja 2021 godz. 19:00

47,8 x 57,7 cm w świetle ramy

technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Wróbel 1977

Datowanie

1977

na odwrocie pieczęć ramiarska oraz nalepka z oznaczeniem: RS / 3022

Scena historyczna

Cena wylicytowana: 500 000 zł

Przeprawa przez rzekę

Cena wylicytowana: 28 000 zł
4

Kulig

Cena wylicytowana: 10 000 zł
5

W parku

Cena wylicytowana: 18 000 zł
6

Cena wylicytowana: 17 000 zł
8

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 18 500 zł
13

Owoce na talerzu

Cena wylicytowana: 54 000 zł
14

Martwa natura

Cena wylicytowana: 70 000 zł
17

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 42 000 zł
19

Gracje

Cena wylicytowana: 11 000 zł
23

Dworek

Cena wylicytowana: 3 600 zł
25

Widok z Bystrego

Cena wylicytowana: 6 000 zł
26

Cena wylicytowana: 2 500 zł
32

Pejzaż z Batowic

Cena wylicytowana: 3 800 zł
34

Sad

Cena wylicytowana: 2 800 zł
38

Kolędnicy

Cena wylicytowana: 8 000 zł