18

Portret kobiety

ID: 3589

7 000 - 10 000 zł

20 maja 2021 godz. 19:00

Proweniencja

dar artysty; kolekcja prywatna, Kraków

sygn. l. d.: Rzepiński

olej/płótno

Sygnatura

sygn. l. d.: Rzepiński

Znany kolorysta, uczeń Józefa Pankiewicza, wieloletni profesor i rektor krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Portrety rzadziej pojawiały się w twórczości malarza, ale i one namalowane są z typowym dla artysty kolorystycznym wyczuciem. Oferowana olejna kompozycja to klasyczny portret z wyrazistą postacią młodej kobiety

Scena historyczna

Cena wylicytowana: 500 000 zł

Przeprawa przez rzekę

Cena wylicytowana: 28 000 zł
4

Kulig

Cena wylicytowana: 10 000 zł
5

W parku

Cena wylicytowana: 18 000 zł
6

Cena wylicytowana: 17 000 zł
8

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 18 500 zł
13

Owoce na talerzu

Cena wylicytowana: 54 000 zł
14

Martwa natura

Cena wylicytowana: 70 000 zł
17

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 42 000 zł
19

Gracje

Cena wylicytowana: 11 000 zł
23

Dworek

Cena wylicytowana: 3 600 zł
25

Widok z Bystrego

Cena wylicytowana: 6 000 zł
26

Cena wylicytowana: 2 500 zł
32

Pejzaż z Batowic

Cena wylicytowana: 3 800 zł
34

Sad

Cena wylicytowana: 2 800 zł
37

Spotkanie

Cena wylicytowana: 7 000 zł
38

Kolędnicy

Cena wylicytowana: 8 000 zł