Scena rodzajowa
20 000 - 25 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
20 000 - 25 000 zł
45,5 x 90,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "A. Setkowicz"
na krośnie pieczęć: "R. ALEKSANDROWICZ / KRAKÓW, BASZTOWA 11" oraz nalepki galeryjne
Proweniencja