Stacja kolejowa
7 000 - 10 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
7 000 - 10 000 zł
24,8 x 19 cm w świetle ramy;
akwarela, technika mieszana/ papier
napis u dołu: KRAKOWSKIKOLEIOW…[?] STACJA /…[?] KRYNICAMIASTON [?]; pieczęć p. d. (nieczytelna); na odwrocie pieczęć (słabo czytelna): KRYNICA… [?]
Proweniencja