Kolędnicy
9 000 - 12 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
9 000 - 12 000 zł
47,8 x 73,7 cm w świetle ramy;
technika mieszana, płótno
Sygnatura
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Wróbel 1977
Proweniencja
1977