Sad
4 000 - 5 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
4 000 - 5 000 zł
62,5 x 48,4 cm;
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d: St. Szczepański
Proweniencja
kolekcja prywatna, Wrocław