Pejzaż, 1928
5 000 - 7 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
5 000 - 7 000 zł
47 x 67 cm
olej/płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn., dat. i opisany u dołu (częściowo czytelnie): "... C.Rzepiński Radziszów 1928"
Datowanie
1928
Proweniencja
kolekcja prywatna, Wrocław