Pejzaż zimowy z rzeką
3 000 - 5 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
3 000 - 5 000 zł
32,5 x 43 cm w św. p-p
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki - Serwin 1924 [?]
Proweniencja