Owce przy góralskiej chacie
4 000 - 6 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
4 000 - 6 000 zł
33,5 x 48,3 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: M.Stańko.
na odwrocie napis (częściowo czytelny): Odnowiony 25/VI 1972 /…[?] Józef.
Proweniencja