Widok z Bystrego
8 000 - 10 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:00
8 000 - 10 000 zł
69 x 51,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: Samlicki
na odwrocie kartka z odręcznym napisem: Samlicki Marcin / Kraków - Rajska 5 …[?] / „Widok z Bystrego na / K…[?] / Cena 110 koron