Kompozycja abstrakcyjna I
20 000 - 25 000 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
20 000 - 25 000 zł
90,2 x 67 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8.