Z jednokolorowego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
7 000 - 10 000 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
7 000 - 10 000 zł
ok 75 × 53 cm
litografia, japoński papier czerpany
Sygnatura
sygn. p. d.: Dalí (ołówkiem)
Albert Field: s. 173-174, nr 73-7, L. Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, II: s. 153-155, nr 1416. Cena wywoławcza 6 000 zł
monogram wiązany p. śr. na płycie: GDALI z koroną i krzyżem oznaczenie egzemplarza l. d.: EA 13/50 (ołówkiem)