Pod spodem
1 200 - 1 400 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
1 200 - 1 400 zł
78 x 107,3 cm
akwatinta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: M. Biczak 2014 (ołówkiem)
Datowanie
2014
napis u dołu: „pod spodem” (ołówkiem)