Hogo - F060
1 500 - 1 800 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
1 500 - 1 800 zł
29 x 28,7 cm w świetle ramy
serigrafia/papier
Sygnatura
sygn. i opisany u dołu: E/A H0G0-F060 – E. Ovcacek 03
Datowanie
2003