Duża litera
1 800 - 2 300 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
1 800 - 2 300 zł
30 x 30 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: IZA BICK 1997 / DUŻA LITERA
Datowanie
1997