Przestrzeń określona
4 000 - 6 000 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
49,2 x 61,8 cm
fotografia czarno-biała, brom
Sygnatura
sygn. p. d. poniżej fotogramu: A Mikołajczyk (tuszem)
Datowanie
1979
napis prawy dół: PRZESTRZEŃ OKREŚLONA / 1979 / DEFINITE SPACE