Dworek
1 500 - 1 800 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
1 500 - 1 800 zł
5,3 x 10,3 cm w świetle ramy
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: B. RYCHTER-JANOWSKA.