57

Kwadrat niespełniony

ID: 3164

5 000 - 7 000 zł

23 marca 2017 godz. 19:30

36 x 32,5 cm

technika własna/ papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: J. Robakowski83 (ołówkiem)

Datowanie

1983

napis l. d.: Kwadrat niespełniony (ołówkiem)

Ku wiośnie

Cena wylicytowana: 19 000 zł
7

Palenie sztandarów

Cena wylicytowana: 12 500 zł
8

Mimozy

Cena wylicytowana: 2 000 zł
9

Łąka

Cena wylicytowana: 50 000 zł
11

Nokturn

Cena wylicytowana: 6 000 zł
16

Pejzaż nadmorski

Cena wylicytowana: 1 200 zł
19

Chłopiec

Cena wylicytowana: 5 000 zł
23

Zestaw prac

Cena wylicytowana: 5 000 zł
24

Cena wylicytowana: 8 500 zł
27

Nad brzegiem morza

Cena wylicytowana: 12 000 zł
35

Minotaur

Cena wylicytowana: 5 500 zł
41

Koła podwójne

Cena wylicytowana: 8 500 zł
47

Obraz X

Cena wylicytowana: 23 000 zł
49

Abstrakcja zielona

Cena wylicytowana: 6 000 zł
54

Postać

Cena wylicytowana: 2 800 zł
55

Oblicze 4

Cena wylicytowana: 12 000 zł
63

Prognose

Cena wylicytowana: 3 500 zł
64

Tub

Cena wylicytowana: 3 500 zł
65

Tańcząca

Cena wylicytowana: 16 000 zł