Wawel od strony południowej
1 800 - 2 200 zł
23 marca 2017 godz. 19:30
1 800 - 2 200 zł
32 x 27,8 cm w św. p-p
drzeworyt barwny
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: Wł. Bielecki del. et imp. 927
napis autorski l. d.: Wawel od strony południowej / oryginalny drzeworyt/.
Datowanie
1927