Render - nieistniejąca przestrzeń
12 000 - 17 000 zł
26 listopada 2020 godz. 19:30
12 000 - 17 000 zł
54 x 100 cm
wydruk na dibondzie, akryl
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "RENDER - / NIEISTNIEJĄCA / PRZESTRZEŃ / NORMAN / 2008 – II / 1/1"
Nieistniejące przestrzenie wystaw, Muzeum Historii Fotografii, Kraków, 19.04 - 07.05.2017 oraz Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, 15.02. - 08.04.2018.
Datowanie
2008