57

Improwizacja IV

ID: 3713

1 500 - 2 000 zł

26 listopada 2020 godz. 19:30

Proweniencja

77,2 x 55,5 cm

litografia, druk cyfrowy/papier

Sygnatura

sygn., dat. i opisana u dołu: "2/5/2018 Improwizacja IV” Leonard Pędziałek"

Datowanie

2018

Krakowski malarz, grafik, wielokrotnie nagradzany za swoją pracę twórczą (m. in. dwukrotny stypendysta Ministerstwa Kultury i Sztuki, stypendysta królestwa Belgii w 1980 roku, stypendysta miasta Krakowa w 2019 roku). Dyplom uzyskał w pracowni litografii prof. Włodzimierza Kunza i wklęsłodruku prof. Mieczysława Wejmana na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prace artysty wzbogacają kolekcje muzealne w kraju i na świecie, a także zbiory prywatne. Zaliczają się do nich Muzeum Narodowe w Krakowie, Galeria Zachęta Warszawa, Centrum Massarel’a w Belgii czy China Printmaking Museum w Guanlan. Leonard Pędziałek aktywnie uczestniczy w działalności wystawienniczej. Ekspozycje prac artysty miały miejsce przykładowo w Kielcach (Międzynarodowe Triennale Litografii - 2015, 2019 rok), na International PrintBiennial w Warnie (2005, 2011 rok) czy na Międzynarodowym Triennale „Małe formy Grafiki” (Łódź, 2005, 2008, 2011, 2014, 2017).

monogram wiązany p. d.: "LP"

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 900 000 zł
4

Odwrót spod Moskwy

Cena wylicytowana: 30 000 zł
5

Alarm

Cena wylicytowana: 25 000 zł
8

Dzieci w pejzażu

Cena wylicytowana: 92 000 zł
15

Kurator, 1974

Cena wylicytowana: 170 000 zł
16

Obraz 2024

Cena wylicytowana: 31 000 zł
22

Cena wylicytowana: 6 000 zł
23

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 35 000 zł
24

Abstrakcja barwna

Cena wylicytowana: 20 000 zł
25

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 5 500 zł
26

Cena wylicytowana: 3 900 zł
27

Wzgórza

Cena wylicytowana: 17 000 zł
28

Kompozycja abstrakcyjna

Cena wylicytowana: 13 000 zł
30

Cena wylicytowana: 7 500 zł
32

Podwójne koła

Cena wylicytowana: 6 500 zł
40

Kąpiąca się

Cena wylicytowana: 7 000 zł
47

Zwierzę

Cena wylicytowana: 1 200 zł
52

Malarz

Cena wylicytowana: 7 700 zł
53

Autoportret w słońcu

Cena wylicytowana: 24 000 zł
55

Adoracja Katarzyny

Cena wylicytowana: 6 000 zł
59

Punkt

Cena wylicytowana: 5 500 zł