Księżyc
1 500 - 2 000 zł
26 listopada 2020 godz. 19:30
1 500 - 2 000 zł
34,5 x 24,5 cm w św. p-p
litografia barwna/papier
Sygnatura
sygn. z płyty l. d.: "andré masson"
Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku
Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku; na odwrocie napis: lune / LITHOGRAPHIE PAR ANDRÉ MASSON