Pejzaż zimowy
30 000 - 40 000 zł
26 listopada 2020 godz. 19:30
30 000 - 40 000 zł
48,5 x 63,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym l. d.: "ww"
- oznaczenie z monogramem: 0895 / ww 2;
- nalepki: galeryjna i firmy ramiarskiej
- oznaczenia na krośnie: l. inw. 915 i inne
Proweniencja: