Kompozycja abstrakcyjna
16 000 - 20 000 zł
26 listopada 2020 godz. 19:30
16 000 - 20 000 zł
40 x 29,8 cm
technika mieszana, papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JTarasin 90"
Datowanie
1990
na odwrocie: - pieczęć (częściowo czytelna): "WOJEWÓDZKI KONSERWATOR ZABYTKÓW / w Krakowie / Przedmiot nie podlega… / wywozu za …"; - oznaczenie: "27".
Proweniencja