33

ID: 3657

6 000 - 8 000 zł

26 listopada 2020 godz. 19:30

Proweniencja

40 x 29,6 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "1995 / WŁADYSŁAW / PODRAZIK"

Datowanie

1995

Artysta malarz, autor esejów o sztuce i wierszy. Studiował na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jego profesorami byli m. in. prof. Stanisław Rodziński i prof. Jerzy Nowosielski (w jego pracowni uzyskał dyplom w 1989 roku). Wspólnie z Romanem Mazurkiewiczem jest autorem antologii „Prorok na skale. Myśli Jerzego Nowosielskiego”. Maluje głównie obrazy abstrakcyjne, o silnym akcencie kolorystycznym (cykle „Epifanie”). Artysta aktywnie uczestniczy w działalności wystawienniczej. Swoje kompozycje prezentował m. in. podczas „Konfrontacji – Krakowskich Spotkań Artystycznych (2017), ekspozycji  „Teraz Sztuka-Art Now” w Parlamencie Europejskim w Brukseli (2011) czy „Contemporary Polish Art” w La Galerie ALWANE, Bejrut, Liban (2008). Indywidualne wystawy malarza odbyły się przykładowo w Wiedniu, Krakowie i Warszawie.

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 900 000 zł
4

Odwrót spod Moskwy

Cena wylicytowana: 30 000 zł
5

Alarm

Cena wylicytowana: 25 000 zł
8

Dzieci w pejzażu

Cena wylicytowana: 92 000 zł
15

Kurator, 1974

Cena wylicytowana: 170 000 zł
16

Obraz 2024

Cena wylicytowana: 31 000 zł
22

Cena wylicytowana: 6 000 zł
23

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 35 000 zł
24

Abstrakcja barwna

Cena wylicytowana: 20 000 zł
25

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 5 500 zł
26

Cena wylicytowana: 3 900 zł
27

Wzgórza

Cena wylicytowana: 17 000 zł
28

Kompozycja abstrakcyjna

Cena wylicytowana: 13 000 zł
30

Cena wylicytowana: 7 500 zł
32

Podwójne koła

Cena wylicytowana: 6 500 zł
40

Kąpiąca się

Cena wylicytowana: 7 000 zł
47

Zwierzę

Cena wylicytowana: 1 200 zł
52

Malarz

Cena wylicytowana: 7 700 zł
53

Autoportret w słońcu

Cena wylicytowana: 24 000 zł
55

Adoracja Katarzyny

Cena wylicytowana: 6 000 zł
57

Improwizacja IV

Cena wylicytowana: 1 600 zł
59

Punkt

Cena wylicytowana: 5 500 zł