Obraz 2024
17 000 - 25 000 zł
26 listopada 2020 godz. 19:30
17 000 - 25 000 zł
11,2 x 8,5 cm w świetle ramy
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "D.G./04"
Datowanie
2004
opisany na odwrocie: Jerzy Duda-G / 2024/2004
Proweniencja:
kolekcja rodziny artysty