5 000 - 7 000 zł
26 listopada 2020 godz. 19:30
5 000 - 7 000 zł
38,3 x 25,5 cm w św. p-p.
gwasz/papier milimetrowy
Sygnatura
sygn. l. d.: "lenica"; sygn. i dat. na odwrocie: "A. Lenica / 1965"
Datowanie
1965
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)