Bez tytułu
5 000 - 7 000 zł
15 października 2015 godz. 20:00
5 000 - 7 000 zł
20 x 39,8 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "ANNA SZPRYNGER / 2012"
Obraz wystawiany: „Prosta nieskończona” Centrum Sztuki Galeria EL, Elbląg, 2014, „Mapa Symptomów. Geometria Anny Szprynger”, Muzeum Narodowe w Gdańsku, 2014-15, „...czarne brzmienie szumów bieli...”, Otwarta Pracownia, Kraków 2015
Obraz ujęty w katalogu: „Bez tytułu”, towarzyszący wystawom „Prosta Nieskończona” w Galerii EL i „Mapa symptomów. Geometria Anny Szprynger” w Muzeum Narodowym w Gdańsku, Warszawa – Elbląg – Gdańsk 2014, str. 128.
Datowanie
2012