Scena historyczna
36 000 - 45 000 zł
15 października 2015 godz. 20:00
36 000 - 45 000 zł
85,5 x 110,5 cm
olej/płótno
Datowanie
lata 80. XIX w.
na odwrocie słabo czytelne pieczątki