Abstrakcja
5 000 - 6 000 zł
15 października 2015 godz. 20:00
5 000 - 6 000 zł
34 x 39,4 cm w świetle ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. g.: "Erna Rosenstein"
na odwrocie oznaczenie: "376"