Las
7 000 - 9 000 zł
15 października 2015 godz. 20:00
7 000 - 9 000 zł
32,5 x 48 cm w św. p-p.
olej/tektura
Sygnatura
sygn. l. d.: "aneri"
Malarstwo pejzażowe zajmowało istotne miejsce w twórczości Ireny Weissowej. Artystka z upodobaniem przedstawiała konary starych drzew czy zmieniającą się pod wpływem pór roku kolorystykę przyrody. Niejednokrotnie malowała krajobrazy roztaczające się wokół rodzinnego domu Weissów w Kalwarii.