49

Wild Beasts, 2012

ID: 7411

12 000 zł

16 000 - 20 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

70 x 100 cm

akryl/płótno

Datowanie

2012

-sygn., dat. i autorsko opisany: "M. Wieczerzak 2012 / WILD BEASTS"
-oznaczenie autorskiego atelier Enfant Terrible
-pieczęć
-nalepki galeryjne Abbey House Gallery