17

Projekt polichromii - Lourdes, 1984

ID: 7353

12 000 zł

15 000 - 18 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

50 x 40 cm

gwasz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn., dat. i opisany p. d.: "J NOWOSIELSKI 1984 LOURDES" (ołówkiem)

Datowanie

1984

na odwrocie napis wzdłuż lewej krawędzi: "20 Lourdex"