Rysunek tuszem 177, 2003
1 500 - 2 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
1 500 - 2 000 zł
32,2 x 23 cm
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / RYSUNEK TUSZEM / 177 [wpisane w okrąg] / 2003"
Datowanie
2003
Proweniencja