Egzekucja IV, 2017
120 000 - 150 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
120 000 - 150 000 zł
70 x 100 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "AGATA KUS / EGZEKUCJA IV (JAROCIN / 2017) / OLEJ NA PŁÓTNIE / 70 X 100 CM / 2017"
Datowanie
2017
Proweniencja